.

Главная: В Кривому Розі поховані надії влади на знищення малого бізнесу та волі українського народу! • Дата публикации: 18-07-2012, 18:53


 •   В Кривому Розі поховані надії влади на знищення малого бізнесу

  та волі українського народу!    Ліга підприємців Кривого Рогу провела акцію "Досить нас грабувати!", під час котрої провела поховання надій діючої влади на знищення малого бізнесу та волі українського народу. Під час мітингу прийнято рішення провести перепоховання під стінами Адміністрації Президента України, яке планується провести найближчим часом. Підприємці почали збір коштів для проведення цієї акції під Адміністрацією Президента України та мобілізацію учасників майбутньої акції.

   Учасники акції пройшли чотирма колонами –одна - від кінотеатру „Сучасник”, друга – від „Дзержинкі”, третя - від 95 кварталу, четверта - від "Соцміста" до будівлі міської ради, де провели мітинг, на якому виступили представники Ліги підприємців Кривого Рогу та їх колеги з Дніпропетровська, Запоріжжя, Сєверодонецька, Києва та Луганська -  учасники Асамблеї громадських організації малого та середнього бізнесу, Громадського руху за припинення повноважень Президента України "Спільна справа". Також виступили правозахисники, представники ВО ”Свобода”, "Народної Самооборони" та Спілки офіцерів України.

      Представників партій "Батьківщина", "Удар" та "Фронту змін" на мітингу не було, хоча міські парторганізації напередодні акції заявляли про підтримку та навіть хотіли допомогти з забезпеченням звуку, але в них "не вийшло". Складається таке враження, що їм байдуже як грабують народ - головне отримати владу у спадок від ПР!
   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Матеріал про акцію з сайту http://www.kr2012.com/news/news.php?ELEMENT_ID=222521

     В Кривому Розі відбулася акція „Досить нас грабувати” (+фото, відео)

   

   

  Вчора, 17 липня, в Кривому Розі відбулася загальноукраїнська акція „Досить нас грабувати”. Метою акції був захист представників малого та середнього бізнесу від діючої влади, яка своєю діяльністю не дає підприємцям працювати, створюючи для них жахливі умови на користь магнатів. Як розповіла представнику порталу „Кривий Ріг 2012” одна з учасниць акції, на сьогоднішній день підприємець не може розраховувати на гідну пенсію, хоча має регулярно сплачувати в Пенсійний фонд.
  Підприємців підтримали представники Громадського об’єднання „Спільна справа”, ВО „Свобода”, партії „Народна самооборона”, ветерани Афганістану, чорнобильці. В учасників акції були державні прапори України, прапори ГО „Спільна справа”, червоно-чорні бойові прапори УПА, прапори ВО „Свобода” та партії „Народна самооборона”. Також були плакати та банери, які вимагали знищити податковий тиск на малий та середній бізнес, припинити репресії проти незалежного телеканалу ТВі та неугодних владі правозахисників, та такі, що вимагали скасування мовного опусу Колесніченка-Ківалова.


     Учасники акції пройшли двома колонами –одна - від кінотеатру „Сучасник”, інша – від „Дзержинкі” до будівлі міської ради, де провели мітинг, на якому виступили представники Ліги підприємців Кривого Рогу та їх колеги з Дніпропетровська, Запоріжжя, Сєверодонецька, Києва та Луганська, учасники Асамблеї громадських організації малого та середнього бізнесу, Громадського руху за припинення повноважень Президента України "Спільна справа". Також виступили правозахисники, представники ВО ”Свобода”, "Народної Самооборони" та Спілки офіцерів України.


  Тему кожного виступу можна вести до одного: нинішня влада в Україні – злочинна та антинародна. Говорилося про те, що чиновники – такі ж наймані працівники, які мають служити народові, але натомість використовують владу для власного збагачення шляхом корупції та прийняття законопроектів, які направлені проти народу.
     З представників міської влади до митингарів ніхто не вийшов, що дає підставу вважати, що в Кривому Розі міська влада не підтримує міська громаду, хоча має всіляко дбати про інтереси мешканців міста.     Відео: 
  Автор:  - Олекса Казаков
  Джерело:  - http://kr2012.com


  • Просмотров: 10627
  • Добавление комментария
   Включите эту картинку для отображения кода безопасности
   обновить, если не виден код    

  Другие новости по теме:

   
 • Досить нас грабувати!
 • Форум громадських організацій Кривого Рогу по припиненню повноважень Верхов ...
 • Спільна заява Координаційної ради Асамблеї малого та середнього бізнесу Укр ...
 • Створено Народну Раду України
 • Протестуючі підприємці починають структуруватися
 • ПОВІДОМЛЕННЯ
 • Заява Координаційної ради Асамблеї громадських організацій малого та серед ...
 • Є вказівка від президента Януковича "Про заборону пересування організовани ...
 • З’їзд Народної Ради України необхідний!
 • Звернення Координаційної ради
 • Звернення Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу Укра ...
 • Форум громадських організацій Київ 14.10.2011 року
 • Митинг 25/11/2010 Кривой Рог, пл. Советская
 • Дорогі співвітчизники!
 • Відкритий лист координаційної ради


 • Кривой Рог, купить , коммерческая недвижимость Кривой Рог, купить, коммерческая недвижимость * ** ****** *******